Stichting Misión Timoteo heeft de volgende bestuursleden:

• Voorzitter: Marja Bakker, info@misiontimoteo.nl tel. 0111 671941
• Secretaris: -, secretaris@misiontimoteo.nl
• Penningmeester: Ria Vergouwe, penningmeester@misiontimoteo.nl
• Leden: Roelof de Groene, rdegroene@misiontimoteo.nl

Portachuello

Verder werken mee:

• Nieuwsbrief: Irma Waleson, nieuwsbrief@misiontimoteo.nl
• Padrinos: Rafaela Schut, padrinos@misiontimoteo.nl
• Webmaster: Frans Spoor, webmaster@misiontimoteo.nl

Stichting Misión Timoteo is door de belastingdienst aangemerkt als een Algemeen Nut Beogende Instelling (ANBI). Uw giften zijn belastingaftrekbaar.

Stichting Misión Timoteo
Postadres: Lange Blokweg 26
4301 NZ Zierikzee
Fiscaalnummer: 8155.52.178
Kamer van Koophandel: 280 83 230
Rabobank: NL97 RABO0351184384
ING: NL34 INGB0000229783
Website Misión Timoteo NL
Website Misión Timoteo USA

ANBI Verantwoording:
Beleidsplan
Beloning voor bestuurders
Jaarverslag
Financieel verslag – 201720162015201420132012

Dick & Therèse Altena
altena@misiontimoteo.nl tel. *591-71600961
Rabobank: NL96 RABO 0351185178

U kunt ook hier een machtiging downloaden en deze ingevuld opsturen aan ons secretariaat.